Müükapartment
4-toaline korter Laagris, 108,1 m²
250 000 €
2313 €/m²
Urva tn 7, Laagri, Saue vald, Harjumaa
4
Toad kokku
3
Magamistoad
108.1 m²
Elamispind
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
108,1 m² suurune neljatoaline korter Laagris, mis asub kahe tasapinna peal. Kinnistul on saun, rõdu, terrass ja panipaik. Maja paikneb elamupiirkonnas koolide, kaupluste ja ühistranspordi läheduses.
Ehitusaasta2003
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1 / 3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: domus.ee, kinnisvara24.ee, kv.ee
Asukoht
Urva tn 7, Laagri, Saue vald, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
600 m9 minLennujaam
12 km32 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
5 km14 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m10 minToidupood
300 m5 minRestoran
600 m10 minPank
5 km14 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
300 m5 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
2,9 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
5 km12 minKeskkond
Suurem tee
800 m12 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

bedroom

4-toaline korter Laagris, 108,1 m²
250 000 €
2313 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Maarja Ann Ormisson
DOMUS Kinnisvara
Viide: 3863633
Asukoht
Urva tn 7, Laagri, Saue vald, Harjumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 17. jaan 2026 | 280 000 € | 2590 € / m² | Algne |
| 14. veebr 2026 | 275 000 € | 2544 € / m² | -1.8% |
| 26. apr 2026 | 265 000 € | 2451 € / m² | -3.6% |
| 26. apr 2026 | 275 000 € | 2544 € / m² | +3.8% |
| 28. apr 2026 | 265 000 € | 2451 € / m² | -3.6% |
| 10. mai 2026 | 275 000 € | 2544 € / m² | +3.8% |
| 10. mai 2026 | 250 000 € | 2313 € / m² | -9.1% |
| 11. mai 2026 | 275 000 € | 2544 € / m² | +10.0% |
| 13. mai 2026 | 250 000 € | 2313 € / m² | -9.1% |