Müükapartment
3-bedroom apartment in Oostende
Alates 550 000 €
5670 €/m²
Northlaan 9, 8400 Oostende
3
Magamistoad
2
Vannitoad
97 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
25 m²
Terrass
SeisukordHea
Korrus6 / 1
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
210 kWh/m²/yrB
Class B — 210 kWh/m²/yr
Asukoht
Northlaan 9, 8400 Oostende
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
2,8 km7 minLennujaam
73 km3.1hHaridus
Lasteaed
1,9 km30 minÜlikool
2,7 km7 minRaamatukogu
1,3 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
300 m4 minRestoran
200 m3 minPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
200 m3 minHaigla
1,7 km27 minVeterinaaria
5 km12 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
300 m4 minKeskkond
Suurem tee
2,8 km7 minRaudtee
2,8 km7 minPhoto Tour

Asukoht
Northlaan 9, 8400 Oostende
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.