Rootsi
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Rootsi
  3. Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 31
Korter

Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

2 250 000 SEK ≈ 203 019 €
37 500 SEK/m² ≈ 3384 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 2. mai 2026

2
Toad kokku
60 m²
Elamispind

Kirjeldus

This two-bedroom apartment offers a spacious layout with high ceilings and abundant natural light. The property features a recently renovated bathroom with underfloor heating and tiled flooring, and a completely new kitchen. Located centrally yet quietly, it is within walking distance to Atterdag (ICA), restaurants, the city centre, and the harbour with boat connections.

Ehitusaasta1994
SeisukordRenoveeritud
OmandKasutusõigus
Korrus1 / 4

Lisaomadused

Lift
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: hemnet.se

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

E
Class E

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
17 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Haigla
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Photo Tour

Välivaade - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

facade

Vannitoad - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

bathroom

Magamistoad - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

bedroom

Köök - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

kitchen

Söögituba - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

dining room

Aed - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

courtyard

Vannitoad - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

bathroom

Elutuba - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

living room

Köök - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

kitchen

Vannitoad - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

bathroom

Esik - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

hallway entrance

Esik - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

hallway entrance

Välivaade - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

facade

Elutuba - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

living room

Köök - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

kitchen

Magamistoad - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

bedroom

Köök - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

kitchen

Köök - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

kitchen

Elutuba - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

living room

Elutuba - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

living room

Magamistoad - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

bedroom

Köök - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

kitchen

Köök - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

kitchen

Söögituba - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

dining room

Aed - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

garden

Pesuköök - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

utility room

Garaaž - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

garage

Magamistoad - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

bedroom

Söögituba - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

dining room

Söögituba - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm

dining room

Plaan - Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm
Spacious Apartment with High Ceilings in Södermalm
2 250 000 SEK ≈ 203 019 €37 500 SEK/m² ≈ 3384 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor