Müükapartment
Spacious Apartment with Balcony in Sortino
78 000 €
591 €/m²
Via Aldo Moro 22, Sortino
6
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
132 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This six-room apartment, located on the first floor of a recently constructed building with an elevator, features three bedrooms and two en-suite bathrooms. The property includes a balcony and is situated in a well-connected area with access to local amenities. The living spaces are well-lit, with modern finishes and quality furnishings.
SeisukordVäga hea
Korrus1
Asukoht
Via Aldo Moro 22, Sortino
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Raudteejaam
14 km36 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Lasteaed
1,0 km16 minÜlikool
8 km22 minRaamatukogu
8 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
500 m7 minRestoran
300 m5 minPank
1,4 km22 minTervishoid
Apteek
1,5 km23 minArst
500 m8 minHaigla
14 km37 minVaba aeg ja loodus
Park
1,3 km21 minRand
16 km41 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.