Müükapartment
Spacious Apartment with Balcony in Parma Centre
360 000 €
2250 €/m²
Strada Giuseppe Mazzini, Parma
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
160 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom apartment is located on the third floor of a building with an elevator, at the beginning of the central Via Mazzini in Parma. The property features a luminous living room with large windows offering city views, a spacious dining room, and an open-plan kitchen with access to one of two balconies. The apartment includes a double bedroom with a private balcony, a doubl...
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1000 m15 minLennujaam
2,9 km7 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
100 m1 minRaamatukogu
100 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
200 m4 minHaigla
800 m12 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
17 km45 minKeskkond
Suurem tee
4 km11 minRaudtee
900 m14 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.