Müükapartment
Spacious Apartment with Balcony in Ospedaletti
285 000 €
2664 €/m²
Via Matteotti 94, Ospedaletti
5
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
107 m²
Elamispind
20 m²
Terrass
Põhi
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom apartment is located on the first floor of a small building near the centre of Ospedaletti, close to the sea. It features a spacious living area, dining room, kitchen, one bathroom, and two bedrooms. The property includes a 20 m² balcony, a private cellar, and amenities such as air conditioning, fibre optic internet, and a secure entrance.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus1 / 2
Asukoht
Via Matteotti 94, Ospedaletti
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
5 km14 minLennujaam
42 km1.8hHaridus
Lasteaed
200 m3 minKeskkool
17 km44 minÜlikool
18 km46 minRaamatukogu
1,5 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m2 minRestoran
100 m2 minKaubanduskeskus
26 km1.1hPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
5 km12 minHaigla
5 km14 minVeterinaaria
9 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
100 m2 minKeskkond
Suurem tee
1,2 km18 minRaudtee
700 m12 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.