Müükapartment
Spacious Apartment with Balcony in Chieti
86 000 €
699 €/m²
Viale Maiella 96, Chieti
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
123 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-room apartment, located on the second floor of a four-storey building, features a living room, a kitchen, three double bedrooms, and a bathroom. Balconies in all rooms provide ample natural light and panoramic views. The property is in good condition, with recently replaced external windows and shutters, and is situated in a quiet, well-serviced area.
Ehitusaasta1965
SeisukordVäga hea
Korrus2 / 4
Asukoht
Viale Maiella 96, Chieti
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,6 km7 minLennujaam
9 km24 minHaridus
Lasteaed
1,8 km29 minÜlikool
2,9 km8 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
1,1 km18 minRestoran
800 m12 minPank
1,1 km16 minTervishoid
Apteek
200 m2 minArst
2,2 km6 minHaigla
1,8 km28 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
14 km36 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
2,2 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.