Müükapartment
Spacious Apartment in Sillamäe
22 000 €
286 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
24/7
Turvalisus
76.9 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom apartment is located on the first floor of a historic building in Sillamäe. The property benefits from a secure entrance and neighbourhood watch, central heating, and an electric stove. The apartment requires decoration but is habitable.
SeisukordHea
OmandKaasomand
Korrus1 / 4
KüteElekter
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: city24.lv
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
144 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
25 kmRaamatukogu

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.