Pildid puuduvad
Müükapartment
South-West Facing Apartment with Park View in Castelfranco Veneto
223 000 €
2027 €/m²
Viale Italia, Castelfranco Veneto
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
110 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Edel
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom apartment, located on the third floor with an elevator, offers a south-west exposure and a private west-facing terrace. The recently renovated property includes a spacious living-dining area, two large bedrooms with panoramic windows, and a windowed bathroom. Additional features include a private underground garage, a communal garden, and a concierge service.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
900 m15 minLennujaam
19 km49 minHaridus
Lasteaed
500 m7 minÜlikool
900 m15 minRaamatukogu
900 m15 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
400 m6 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
800 m12 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
1,9 km30 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
16 km42 minKeskkond
Raudtee
900 m14 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.