Müükapartment
2-bedroom apartment in Binche
175 000 €
1074 €/m²
Avenue Wanderpepen 100, 7130 Binche
2
Magamistoad
1
Vannitoad
163 m²
Elamispind
SeisukordRenoveeritud
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
87 kWh/m²/yrB
Class B — 87 kWh/m²/yr
Asukoht
Avenue Wanderpepen 100, 7130 Binche
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
400 m6 minLennujaam
19 km49 minHaridus
Lasteaed
1,4 km22 minAlgkool
1,4 km21 minKeskkool
300 m4 minÜlikool
600 m9 minRaamatukogu
700 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
400 m7 minRestoran
400 m7 minKaubanduskeskus
20 km53 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
0 m1 minHaigla
6 km16 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
10 km26 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
100 m1 minPhoto Tour

Asukoht
Avenue Wanderpepen 100, 7130 Binche
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.