One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Solid House with Workshop in Dąbie
1 / 14
MüükMajaPaarismaja

Solid House with Workshop in Dąbie

329 000 PLN ≈ 76 048 €
2634 PLN/m² ≈ 609 €/m²
4
Toad kokku
124 m²
Elamispind
24/7
Valve
540 m²
Krunt

Kirjeldus

This house features four bedrooms and is located in Dąbie. It includes a well-constructed garage and a fully developed plot with additional structures. The property, built in the late 1980s and 1990s, offers a solid construction with thermal insulation and a flat roof, alongside a separate kitchen and a workshop building.

Ehitusaasta1980
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1

Lisaomadused

Aed
Konditsioneer
Päikesepaneelid
Parkla
Sisustatud köök
Tänava poole
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: morizon.pl

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
12 km
Lennujaam
74 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
25 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Välivaade - Solid House with Workshop in Dąbie

facade

Elutuba - Solid House with Workshop in Dąbie

living room

Rõdu - Solid House with Workshop in Dąbie

balcony

Magamistoad - Solid House with Workshop in Dąbie

bedroom

Köök - Solid House with Workshop in Dąbie

kitchen

Välivaade - Solid House with Workshop in Dąbie

facade

Esik - Solid House with Workshop in Dąbie

hallway entrance

Välivaade - Solid House with Workshop in Dąbie

facade

Toad - Solid House with Workshop in Dąbie

other room

Välivaade - Solid House with Workshop in Dąbie

facade

Esik - Solid House with Workshop in Dąbie

hallway entrance

Toad - Solid House with Workshop in Dąbie

other room

Toad - Solid House with Workshop in Dąbie

other room

Toad - Solid House with Workshop in Dąbie

staircase

Solid House with Workshop in Dąbie
329 000 PLN ≈ 76 048 €
2634 PLN/m² ≈ 609 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Morizon PlGratka Pl
Avaldaja
WGN Nieruchomości
Viide: gratka-830099
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.