Müükhouse
Solar with Parking in La Línea Centre
600 000 €
638 €/m²
4
Toad kokku
8
Magamistoad
4
Vannitoad
940 m²
Elamispind
35
Parkimiskohad
Kirjeldus
This 940 m² solar in the semi-centre of La Línea includes parking for 35 cars, suitable for rental, and four units each with a living room-kitchen, bathroom, two bedrooms, and a patio or terrace. Two units are currently rented. The property requires renovation.
SeisukordVajab remonti
Korrust0
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: pisos.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
89 kmHaridus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.