Müükhouse
3-room house in Oksbøl
1 075 000 DKK ≈ 143 853 €
10 859 DKK/m² ≈ 1453 €/m²
Søndergade 10, 6840 Oksbøl
3
Toad kokku
99 m²
Elamispind
1240 m²
Asukoht
Søndergade 10, 6840 Oksbøl
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
21 km55 minLennujaam
54 km2.4hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
11 km28 minRaamatukogu
300 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
600 m10 minTervishoid
Apteek
200 m3 minHaigla
13 km34 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
10 km25 minKeskkond
Raudtee
300 m5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.