Müükhouse
3-room house in Rønne
998 000 DKK ≈ 133 553 €
10 081 DKK/m² ≈ 1349 €/m²
Smedegade 19, Rønne, 3700 Rønne
3
Toad kokku
99 m²
Elamispind
194 m²
Asukoht
Smedegade 19, Rønne, 3700 Rønne
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minLennujaam
95 km4.1hHaridus
Lasteaed
400 m6 minRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m2 minRestoran
200 m3 minPank
200 m4 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
1,1 km17 minHaigla
1,1 km17 minVeterinaaria
1,3 km20 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
400 m7 minPhoto Tour

Asukoht
Smedegade 19, Rønne, 3700 Rønne
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.