Müükapartment
1-room apartment in Aarhus N
1 895 000 DKK
43 068 DKK/m²
Skovvangsvej 26A, 1. 9., 8200 Aarhus N
1
Toad kokku
44 m²
Elamispind
Ehitusaasta1960
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Skovvangsvej 26A, 1. 9., 8200 Aarhus N
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minLennujaam
28 km1.2hHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
500 m9 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
600 m10 minRestoran
200 m4 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m3 minHaigla
2,0 km31 minVeterinaaria
2,1 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,5 km23 minKeskkond
Suurem tee
4 km12 minRaudtee
2,7 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.