Müükother
4-room property in Otterup
1 195 000 DKK ≈ 159 904 €
4878 DKK/m² ≈ 653 €/m²
Skovgyden 53, Ørritslev Skov, 5450 Otterup
4
Toad kokku
245 m²
Elamispind
57 627 m²
Krunt
Ehitusaasta1875
Asukoht
Skovgyden 53, Ørritslev Skov, 5450 Otterup
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,0 km5 minRaudteejaam
27 km1.2hLennujaam
6 km15 minHaridus
Lasteaed
2,3 km6 minÜlikool
11 km29 minRaamatukogu
2,4 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,0 km31 minToidupood
2,4 km6 minRestoran
2,4 km6 minPank
9 km23 minTervishoid
Apteek
2,3 km6 minArst
9 km24 minHaigla
12 km31 minVeterinaaria
10 km26 minVaba aeg ja loodus
Park
2,3 km6 minRand
7 km17 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.