Müükhouse
5-room house in Uldum
1 199 000 DKK
8047 DKK/m²
Skolegade 10, 7171 Uldum
5
Toad kokku
149 m²
Elamispind
442 m²
Krunt
Ehitusaasta1940
Asukoht
Skolegade 10, 7171 Uldum
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
4 km9 minLennujaam
27 km1.2hHaridus
Lasteaed
3,0 km8 minÜlikool
28 km1.2hRaamatukogu
11 km29 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m1 minToidupood
4 km10 minRestoran
4 km9 minPank
8 km22 minTervishoid
Apteek
7 km17 minArst
6 km16 minHaigla
12 km32 minVaba aeg ja loodus
Park
3 km9 minRand
15 km40 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.