Müükhouse
Single-Storey Villa with Pool Potential in Saint-Raphaël
739 000 €
6158 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
120 m²
Elamispind
828 m²
Krunt
828 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom villa features a light-filled 25 m² living/dining room and a fully-equipped 14 m² kitchen. The property includes a suite with its own shower room and toilet, and a separate WC. The flat, poolable grounds offer potential for a swimming pool and relaxation areas, situated in a peaceful, sought-after residential area.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Lisaomadused
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellespierres.com
Energiatõhusus
Energiaklass
206 kWh/m²/yrD
Class D — 206 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
30 kg CO²/m²/yrD
Class D — 30 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
36 kmHaridus
Lasteaed
6 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
15 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.