Müükhouse
Single-Storey Villa with Garden in Erritsø
1 449 000 DKK ≈ 193 939 €
13 670 DKK/m² ≈ 1830 €/m²
Mosegårdsvej 26, 7000 Fredericia
4
Toad kokku
1
Vannitoad
106 m²
Elamispind
598 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom single-storey villa features an open-plan kitchen and living area with direct access to a terrace. The property includes a carport, an outbuilding, and landscaped gardens with multiple terraces. It is situated in a central location in Erritsø, within walking distance of schools, shops, and green spaces.
Ehitusaasta1984
OmandTäis
Korrust1
Asukoht
Mosegårdsvej 26, 7000 Fredericia
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
4 km10 minLennujaam
38 km1.6hHaridus
Lasteaed
1,4 km21 minÜlikool
16 km41 minRaamatukogu
2,8 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
1,8 km28 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
800 m12 minHaigla
5 km12 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
1,3 km21 minRand
1,8 km28 minKeskkond
Suurem tee
500 m8 minRaudtee
700 m11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.