Müükhouse
Single-Storey House with Sauna in Quiet Setting
72 000 €
1043 €/m²
Jäkärläntie 51, Turku
2
Toad kokku
1
Magamistoad
69 m²
Elamispind
1200 m²
Krunt
1200 m²
Aed
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom house features a kitchen, living room, sauna, and a separate garage. The property is situated on a flat plot bordering a wooded area and includes a roof and plumbing system updated in the 2000s. It is located within a quiet residential area on the edge of the district.
Ehitusaasta1965
SeisukordRahuldav
OmandTäis
Korrust1
KüteElekter
Lisaomadused
Metsavaade
Saun
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi
Asukoht
Jäkärläntie 51, Turku
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
11 km28 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
10 km27 minRaamatukogu
2,5 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
3 km8 minToidupood
900 m14 minRestoran
1,3 km21 minPank
6 km17 minTervishoid
Apteek
1,3 km21 minArst
6 km16 minHaigla
10 km26 minVeterinaaria
6 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
1000 m15 minRand
1,2 km19 minKeskkond
Suurem tee
1,2 km18 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

driveway

Single-Storey House with Sauna in Quiet Setting
72 000 €
1043 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Mattsson Leila
Aktia Kiinteistönvälitys Oy, Turku, Aktia Fastighetsförmedling Ab, Åbo