Müükhouse
Single-Storey House with Pool in Bédarrides
389 000 €
2401 €/m²
5
Toad kokku
162 m²
Elamispind
1131 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom single-storey house features a 60 m² living area with an equipped kitchen, a utility room, and a separate WC. The property includes a 1000 m² enclosed and landscaped garden with a pool, pool house, and an independent studio.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
70 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria

bedroom
Single-Storey House with Pool in Bédarrides
389 000 €
2401 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Réseau Immo-Diffusion.fr
Viide: id-UBW180632-1205
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.