Müükhouse
Single-Storey House with Garden near Dourdan
259 000 €
2755 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
94 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom house features a living room with a fireplace, a separate kitchen, and a separate WC. The property includes a 15 m² terrace, a private garden, and a garage, situated in a quiet street 5 kilometres from Dourdan.
Ehitusaasta1971
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
294 kWh/m²/yrE
Class E — 294 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
11 kg CO²/m²/yrC
Class C — 11 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
35 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
17 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
25 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

home office

Single-Storey House with Garden near Dourdan
259 000 €
2755 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
AGENCE DAMEZ
Viide: 1673
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.