Müükhouse
Single-Storey House with Garden near Beach in Les Portes-en-Ré
1 795 000 €
10 376 €/m²
7
Toad kokku
173 m²
Elamispind
696 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom single-storey house features a spacious, bright living area with a fireplace and a fitted, equipped kitchen. The property includes a landscaped, sunny garden, terrace, and preau, located near the beach and village centre.
Ehitusaasta2015
SeisukordSuurepärane
OmandTäis
Korrust1
KüteGaas
Lisaomadused
Aed
Kamin
Sisustatud köök
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com, laforet.com
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
28 kmLennujaam
23 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
13 kmÜlikool
28 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
25 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand

1 795 000 €
10 376 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Laforêt Ars En Ré
Viide: 2605
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.