Müükhouse
Single-Storey House with Bungalow in Arpajon
323 000 €
2648 €/m²
6
Toad kokku
122 m²
Elamispind
1131 m²
Krunt
4
Parkimiskohad
Kirjeldus
This five-bedroom, single-storey house features a bright living area, a terrace, and a garden. The property includes a separate bungalow with two bedrooms, a kitchen, and a bathroom, situated on a 1,131 m² plot in a quiet location. The house benefits from recent exterior insulation, repointing, and double-glazed windows.
Ehitusaasta1972
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
14 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalRand
12 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

garden
Single-Storey House with Bungalow in Arpajon
323 000 €
2648 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Optimhome Immobilier
Viide: 830032860916
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 336 000 € | 2754 € / m² | Algne |
| 9. apr 2026 | 323 000 € | 2648 € / m² | -3.9% |