Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Shop with Multiple Windows in Rende

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
ÄripindPood

Shop with Multiple Windows in Rende

2500 € / kuus
17 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 27. mai 2026

1
Toad kokku
150 m²
Elamispind

Kirjeldus

This commercial property is a shop located in Rende, offering 150 sqm of open space with a ceiling height of 4 meters. It features over five windows, providing excellent street visibility, and is situated in a central area with high foot traffic. The location is ideal for businesses seeking strong visibility and convenient parking.

Lisaomadused

Parkla

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: soloaffitti.it

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
6 km
Lennujaam
47 km

Haridus

Lasteaed
4 km
Ülikool
4 km
Raamatukogu
5 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
4 km
Restoran
3 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
3 km
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
4 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
12 km

Keskkond

Suurem tee
4 km
Raudtee
5 km

Photo Tour

Plaan - Shop with Multiple Windows in Rende
Shop with Multiple Windows in Rende
2500 € / kuus17 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com