Hispaania
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Hispaania
  3. Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 20
TubaEraldi tubaÜhine tubaÜhiskorter

Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

824 € / kuus

One Place'is esimest korda nähtud: 6. veebr 2026

Basurtu
1
Toad kokku
1
Magamistoad

Kirjeldus

This shared room is available for rent in a coliving residence in Bilbao. The property is located in a building with an elevator and includes common areas such as a gym, bar, study rooms, and a TV/games room. The room is furnished and part of a larger complex with similar units.

Lisaomadused

Lift
Möbleeritud
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: tucasa.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Basurtu
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m1 min
Raudteejaam
200 m3 min
Metroopeatus
400 m6 min
Lennujaam
5 km12 min

Haridus

Lasteaed
500 m7 min
Keskkool
5 km13 min
Ülikool
200 m3 min
Raamatukogu
400 m6 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
300 m5 min
Toidupood
100 m2 min
Restoran
100 m2 min
Pank
200 m3 min

Tervishoid

Apteek
200 m3 min
Arst
200 m4 min
Haigla
100 m2 min
Veterinaaria
800 m13 min

Vaba aeg ja loodus

Park
0 m1 min
Rand
5 km13 min

Keskkond

Suurem tee
4 km11 min
Raudtee
200 m2 min

Photo Tour

Elutuba - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

living room

Toad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

leisure room

Kabinet - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

home office

Magamistoad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

bedroom

Vannitoad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

bathroom

Toad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

leisure room

Toad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

leisure room

Toad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

leisure room

Söögituba - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

dining room

Toad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

leisure room

Söögituba - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

dining room

Toad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

other room

Elutuba - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

living room

Magamistoad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

bedroom

Magamistoad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

bedroom

Magamistoad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

bedroom

Magamistoad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

bedroom

Magamistoad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

bedroom

Magamistoad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

bedroom

Magamistoad - Shared Room in Coliving Residence, Bilbao

bedroom

Shared Room in Coliving Residence, Bilbao
824 € / kuus

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor