One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Norra
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Norra
  3. Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim
1 / 13
ÜürMuu

Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

5000 NOK ≈ 457 € / kuus
357 NOK/m² ≈ 33 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
24/7
Valve
14 m²
Elamispind

Kirjeldus

This shared accommodation offers three newly painted rooms, each with its own entrance, located in a central and quiet area of Rosenborg, Trondheim. The rooms, approximately 14 m² and 10 m², are suitable for students and feature laminate flooring, underfloor heating, and multiple windows. The shared facilities include a recently refurbished kitchen, bathroom, and entrance, with amenities such as a...

SeisukordHea
Korrus0

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: hybel.no

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
6 km
Lennujaam
22 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Välivaade - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

facade

Magamistoad - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

bedroom

Köök - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

kitchen

Pesuköök - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

utility room

Söögituba - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

dining room

Toad - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

other room

Toad - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

other room

Toad - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

other room

Toad - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

other room

Toad - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

other room

Toad - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

other room

Toad - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

other room

Köök - Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim

kitchen

Shared Accommodation with Kitchen in Trondheim
5000 NOK ≈ 457 € / kuus
357 NOK/m² ≈ 33 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Hybel No
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.