Müükapartment
Service Flat with Private Terrace in Ghent Centre
300 000 €
6122 €/m²
Sint-Michielsstraat 13 / 001, 9000 Gent
1
Magamistoad
1
Vannitoad
49 m²
Elamispind
2320 m²
Krunt
Kirjeldus
This service flat in Ghent features one bedroom and one bathroom, offering a unique loft feel with a ceiling height of 3.5m and abundant natural light. It includes a private sun terrace and access to shared amenities such as a garden, meeting room, library, and bar. Located centrally, it is within walking distance of shops, restaurants, and public transport.
Energiaklass
161 kWh/m²/yrB
Class B — 161 kWh/m²/yr
Asukoht
Sint-Michielsstraat 13 / 001, 9000 Gent
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,6 km25 minLennujaam
54 km2.3hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
100 m2 minRaamatukogu
900 m14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
0 m1 minRestoran
0 m1 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
300 m5 minHaigla
800 m12 minVeterinaaria
500 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
2,2 km6 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
1,6 km25 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.