Müükapartment
Semi-Refurbished Apartment with Pool in Benicalap
400 000 €
3884 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
103 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment features a separate, equipped kitchen with a gallery, a spacious living-dining room, and a terrace. The property is situated in a residential area with a communal pool, garden, and lift access, located near Avenida Juan XXIII in the quiet zone of Benicalap.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1234.99 kg CO²/m²/yrD
Class D — 1234.99 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
3 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
7 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
LähedalRand
5 kmKeskkond
Raudtee
3 kmPhoto Tour

bedroom

Semi-Refurbished Apartment with Pool in Benicalap
400 000 €
3884 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
HogarAbitat
Viide: 000FAA400.FAC
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.