Müükhouse
Semi-Detached Villa with Sea View in Lagos
435 000 € – 636 000 €
3919 €/m²
3
Magamistoad
2
Vannitoad
111 m²
Elamispind
197 m²
Krunt
197 m²
Aed
Kirjeldus
This semi-detached villa offers three bedrooms and two bathrooms, with a private garden and parking space. The property features large terraces and sea views, located in Castillo de Lagos near beaches and with excellent connectivity to Málaga. The modern design includes quality materials and amenities such as a communal swimming pool and air conditioning.
Ehitusaasta2027
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
52 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
29 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.