Pildid puuduvad
Müükhouse
Semi-detached Villa with Private Garden in Biancavilla
140 000 €
1167 €/m²
Via Solaris, Biancavilla
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
120 m²
Elamispind
80 m²
Aed
Kirjeldus
This semi-detached villa comprises five rooms and two bathrooms, spread over two floors with an additional basement level housing a 35 m² garage. The ground floor includes an entrance, living room, kitchen-living area, laundry room, and storage space. The first floor features three bedrooms, a bathroom, and a balcony, with a south-facing terrace and a 40 m² private garden at both the front and rea...
Ehitusaasta2008
SeisukordUus
Korrust2
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km13 minRaudteejaam
700 m11 minLennujaam
26 km1.1hHaridus
Lasteaed
4 km9 minÜlikool
22 km58 minRaamatukogu
10 km25 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
400 m6 minRestoran
900 m14 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
1,1 km18 minHaigla
1,1 km17 minVeterinaaria
9 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
1,2 km19 minRand
7 km18 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.