Müükhouse
Semi-detached House with South-West Terrace in Dommeldange
1 525 000 €
6250 €/m²
12
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
244 m²
Elamispind
231 m²
Krunt
Edel
Suund
Kirjeldus
This semi-detached house offers five bedrooms and three bathrooms, with a spacious layout that includes a large south-west oriented terrace and private garden. The property features high ceilings, solar thermal panels, and a recent Buderus boiler. It is located in a quiet cul-de-sac with a clear view of the Alzette valley, and the Dommeldange train station is a 12-minute walk away.
Ehitusaasta1997
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
4 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
8 kmKeskkool
LähedalÜlikool
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
23 kmPank
LähedalRand
22 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.