Müükhouse
Semi-Detached House with South-Facing Garden in Puilboreau
480 700 €
3698 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
130 m²
Elamispind
379 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This six-room, two-bathroom semi-detached house features a south-facing garden and a well-lit veranda. The property includes a spacious living area of over 52 m², comprising a fitted and equipped kitchen, living room, and dining room. It is conveniently located near local shops and bus stops, with a detached garage and a fibre optic connection.
Ehitusaasta2006
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 25. dets 2025 | 480 700 € | 3698 € / m² | Algne |
| 24. apr 2026 | 479 000 € | 3685 € / m² | -0.4% |
| 9. mai 2026 | 480 700 € | 3698 € / m² | +0.4% |
| 9. mai 2026 | 479 000 € | 3685 € / m² | -0.4% |
| 20. mai 2026 | 480 700 € | 3698 € / m² | +0.4% |