Müükhouse
Semi-detached House with Pool in Torrox Pueblo
435 000 €
3321 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
4
Vannitoad
131 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This semi-detached house features three bedrooms and two bathrooms, with a private pool and a south-facing orientation. It includes a terrace and a balcony, offering panoramic sea views. The property is located in Calle Pontil, Torrox Pueblo, with dual access for added convenience.
Ehitusaasta1983
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
49 kmHaridus
Lasteaed
6 kmÜlikool
38 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
12 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.