Müükhouse
Semi-detached House with Pool in Aljaraque
280 000 €
2373 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
118 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This semi-detached house features four bedrooms and two bathrooms, with a private patio and a 15 m² terrace. The property is located in a tranquil residential area with a community pool and gardens. It offers a south-facing orientation, ensuring ample natural light throughout the day.
Ehitusaasta2004
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
87 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalRand
7 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.