One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Prantsusmaa
  3. Secure Parking in Bourges
ÜürParkla

Secure Parking in Bourges

58 € / kuus
1
Parkimiskoht

Kirjeldus

This parking space is located in a secure residential complex near the marais in Bourges. It is available for rent from 3 August 2026. The monthly rent includes all charges.

Lisaomadused

Suletud kogukond

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: citya.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
Lähedal

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
5 km

Keskkond

Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Välivaade - Secure Parking in Bourges

facade

Secure Parking in Bourges
58 € / kuus
Meeldib? Võta ühendust
Citya
Avaldaja
Agence immobilière Citya Jacques Cœur
Viide: GES34440044-304
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.