Müükparking
Secure Garage in City Centre, Sables d'Olonne
43 000 €
2867 €/m²
1
Toad kokku
15 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This property is a secure garage located in the basement of a residential building in the city centre of Sables d'Olonne, close to ports, shops, and the train station. The building features 80 lots, with annual charges of 59 EUR, and includes amenities such as an elevator, intercom, and access control system.
Korrus0
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: lamy-immobilier.fr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
57 kmHaridus
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

garage

garage

garage
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.