Müükapartment
Seaside Flat with Terraces in La Baule
598 000 €
8794 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
68 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
24 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat features two terraces, one facing south and one facing north. The property includes a private parking space and a cave, located on the first floor of a building with an elevator, directly opposite the ocean.
Ehitusaasta1965
SeisukordVajab remonti
OmandKaasomand
Korrus1 / 7
KüteGaas
Lisaomadused
Lift
Merevaade
Sisustatud köök
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com, maisonsetappartements.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
262 kWh/m²/yrE
Class E — 262 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
57 kg CO²/m²/yrE
Class E — 57 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
59 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria

Seaside Flat with Terraces in La Baule
598 000 €
8794 €/m²
Avaldaja
Sarl Vacti Immobilier
Viide: 132137138
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 2. jaan 2026 | 634 400 € | 9329 € / m² | Algne |
| 9. apr 2026 | 598 000 € | 8794 € / m² | -5.7% |