Müükapartment
Seaside Flat with Panoramic View in Pietrosella
495 000 €
9000 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
55 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
17 m²
Terrass
Lääs
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom flat features a 22 m² living area with an open-plan kitchen and a 17 m² terrace with panoramic sea views. The property is situated on the first floor of a recent, high-standard residence directly on the beach, with a reserved parking space and a secure underground garage.
Ehitusaasta2017
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus1 / 3
Energiaklass
105 kWh/m²/yrB
Class B — 105 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
11 kmLennujaam
9 kmHaridus
Algkool
5 kmKeskkool
7 kmÜlikool
13 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
4 kmRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
7 kmTervishoid
Apteek
7 kmArst
10 kmHaigla
13 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
7 kmRand
5 kmPhoto Tour

bathroom

Seaside Flat with Panoramic View in Pietrosella
495 000 €
9000 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
David GAUTHIER
Capifrance
Viide: 340939341904
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.