Müükapartment
Seaside Flat with Balcony in Vaux-sur-Mer
195 000 €
6964 €/m²
2
Toad kokku
28 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom flat features a balcony, a separate kitchen, and a separate WC. The property is situated on the third floor with lift access, just 100 metres from the beach in the sought-after Pontaillac quarter.
Ehitusaasta1990
OmandKaasomand
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
60 kmHaridus
Raudtee
4 kmPhoto Tour

living room

balcony

bedroom

bathroom

kitchen

living room

utility room
Seaside Flat with Balcony in Vaux-sur-Mer
195 000 €
6964 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 1964149
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 15. märts 2026 | 192 000 € | 6857 € / m² | Algne |
| 9. mai 2026 | 195 000 € | 6925 € / m² | +1.6% |