Müükapartment
Seafront Bilocale with Balcony in Francavilla Al Mare
129 000 €
2867 €/m²
Via della Rinascita 12, Francavilla Al Mare
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
45 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second floor of a building, close to the seafront in Francavilla Al Mare. The property features a bright open-plan living area with a kitchen and a bedroom with access to a balcony. Constructed in 2011, the apartment is in good condition and is furnished.
Ehitusaasta2011
SeisukordVäga hea
Korrus2 / 2
Asukoht
Via della Rinascita 12, Francavilla Al Mare
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
900 m14 minLennujaam
7 km18 minHaridus
Lasteaed
1,2 km18 minÜlikool
3 km9 minRaamatukogu
1,4 km22 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
100 m1 minRestoran
100 m1 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
100 m2 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
2,3 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
200 m4 minKeskkond
Suurem tee
2,0 km31 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.