Müükapartment
Seafront Bilocale in Avola
130 000 €
3514 €/m²
Via Caponegro 61, Avola
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
37 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located on the first floor of a recently constructed, elegant residence in Avola, just 50 metres from the sea. The property features a living/dining area with a balcony offering sea views, a functional layout, and includes amenities such as air conditioning and a communal garden. The residence provides a private beach access for residents and a dedicated...
Ehitusaasta2014
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Asukoht
Via Caponegro 61, Avola
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Raudteejaam
5 km13 minLennujaam
50 km2.1hHaridus
Lasteaed
4 km10 minÜlikool
17 km45 minRaamatukogu
6 km16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,6 km7 minToidupood
3 km9 minRestoran
600 m9 minPank
4 km9 minTervishoid
Apteek
2,9 km7 minArst
1,4 km22 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
3 km8 minRand
200 m3 minKeskkond
Suurem tee
1,7 km27 minRaudtee
1,4 km21 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.