Müükapartment
Seafront Apartment with Terrace in Silvi
340 000 €
2267 €/m²
Via Arrigo Rossi 81, Silvi
7
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
150 m²
Elamispind
Kirjeldus
This seven-bedroom, two-bathroom apartment is located on the first floor of a two-storey building on Via Arrigo Rossi, Silvi. It features a large living room with a seafront terrace, a semi-open kitchen, and a living area with a double bedroom and a private bathroom with an anteroom. The property offers direct beach access and a spectacular sea view from the terrace, situated in a central area wit...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1 / 2
Asukoht
Via Arrigo Rossi 81, Silvi
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
800 m12 minLennujaam
14 km35 minHaridus
Lasteaed
2,7 km7 minÜlikool
11 km30 minRaamatukogu
2,5 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
700 m11 minRestoran
100 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
3,0 km8 minHaigla
2,9 km8 minVeterinaaria
8 km21 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
0 m1 minKeskkond
Suurem tee
1,2 km19 minRaudtee
200 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.