Müükapartment
3-room apartment in Esbjerg
3 898 000 DKK
33 034 DKK/m²
Schaubparken 8, 3. tv., 6700 Esbjerg
3
Toad kokku
118 m²
Elamispind
Ehitusaasta2024
Korrus3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: nybolig.dk
Asukoht
Schaubparken 8, 3. tv., 6700 Esbjerg
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
800 m12 minLennujaam
50 km2.2hHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
1,0 km16 minRaamatukogu
1,3 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
100 m1 minRestoran
600 m9 minPank
1,6 km25 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
200 m4 minHaigla
900 m13 minVeterinaaria
1,7 km26 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
2,4 km6 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.