Üürapartment
4-room apartment in Sant Feliu de Guíxols
7000 € / kuus
82 €/m²
Sant Feliu de Guíxols, Girona
4
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
85 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lisaomadused
Bassein
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tucasa.com
Energiatõhusus
Energiaklass
261 kWh/m²/yrG
Class G — 261 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
44 kg CO²/m²/yrD
Class D — 44 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Sant Feliu de Guíxols, Girona
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
23 km59 minLennujaam
27 km1.2hHaridus
Lasteaed
2,0 km5 minÜlikool
26 km1.1hRaamatukogu
2,4 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
500 m8 minRestoran
200 m4 minPank
2,3 km6 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,3 km21 minHaigla
1,1 km17 minVeterinaaria
1,5 km23 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
400 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.