Müükapartment
2-room apartment in Sevilla Capital
430 000 €
5584 €/m²
San Bernardo, Nervión, Sevilla Capital, Sevilla
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
77 m²
Elamispind
1
Kasvuhoonegaaside klassKHG
1234.99 kg CO²/m²/yrD
Class D — 1234.99 kg CO²/m²/yr
Asukoht
San Bernardo, Nervión, Sevilla Capital, Sevilla
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
10 km26 minMetroopeatus
200 m3 minLennujaam
7 km18 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
200 m3 minRaamatukogu
1,0 km16 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
100 m2 minHaigla
900 m15 minVeterinaaria
1,2 km18 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
3 km9 minKeskkond
Suurem tee
5 km13 minRaudtee
0 m1 minPhoto Tour