Müükapartment
3-bedroom apartment in Amsterdam
575 000 €
5750 €/m²
Ruys de Beerenbrouckstraat 119-E
3
Magamistoad
100 m²
Elamispind
Ehitusaasta2006
Asukoht
Ruys de Beerenbrouckstraat 119-E
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
2,5 km6 minMetroopeatus
2,4 km6 minLennujaam
6 km16 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minKeskkool
7 km19 minÜlikool
1,5 km24 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
300 m5 minRestoran
500 m7 minPank
2,5 km7 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
1,7 km27 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
3,0 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
1,4 km21 minKeskkond
Raudtee
400 m7 minPhoto Tour

Asukoht
Ruys de Beerenbrouckstraat 119-E
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.