Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Itaalia
  3. Rustico with Potential in Noto

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
Pildid puuduvad
Maja

Rustico with Potential in Noto

250 000 €
893 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 30. mai 2026

Noto
280 m²
Elamispind
28 000 m²
Krunt

Kirjeldus

This house comprises two farmhouses offering potential for a cozy and functional dwelling. The first block includes a bright room with a fireplace, a functional kitchen, a utility room, a bedroom, and a bathroom. The second building, currently a warehouse, presents opportunities for expansion or custom projects. The property features 2.8 hectares of arable land with olive trees and is located a few kilometers from Noto, with easy access to nearby towns and the coastline.

SeisukordVajab remonti
OmandTäis

Lisaomadused

Aed

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

G
Class G

Asukoht

Noto
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Raudteejaam
1,4 km22 min
Lennujaam
41 km1.8h

Haridus

Lasteaed
7 km17 min
Ülikool
22 km58 min
Raamatukogu
15 km40 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
450 m7 min
Toidupood
50 m1 min
Restoran
110 m2 min
Pank
250 m4 min

Tervishoid

Apteek
180 m3 min
Arst
1,1 km17 min
Haigla
1,3 km20 min
Veterinaaria
1,4 km22 min

Vaba aeg ja loodus

Park
250 m4 min
Rand
6 km16 min

Keskkond

Suurem tee
4 km10 min
Raudtee
1,3 km20 min
Rustico with Potential in Noto
250 000 €893 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor