Müükhouse
Rustico for Renovation in Treviglio Historic Centre
240 000 €
800 €/m²
Piazza Luciano Manara 3, Treviglio
4
Toad kokku
300 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-room, first-floor rustico, located in Treviglio's historic centre, requires renovation. The property spans 300 m² with an additional 90 m² semi-basement and 150 m² attic, offering potential for five apartments and four parking spaces. Situated near the iconic Campanile, it provides opportunities for bespoke development.
Ehitusaasta1967
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Asukoht
Piazza Luciano Manara 3, Treviglio
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
1000 m15 minLennujaam
18 km47 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
14 km36 minRaamatukogu
200 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
400 m6 minRestoran
100 m1 minPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
200 m3 minHaigla
1,7 km26 minVeterinaaria
2,9 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
5 km13 minKeskkond
Suurem tee
1,9 km30 minRaudtee
600 m9 minPhoto Tour

facade

courtyard

facade

courtyard

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.