Müükapartment
Rusticated Flat with Balcony in Sondrio
105 000 €
1909 €/m²
Via Stelvio, Sondrio, Sondrio
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
55 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat is located in a building with an elevator on Via Stelvio, Sondrio. The property, recently renovated and furnished, includes a living room with a kitchenette, a double bedroom, a small bathroom, and a balcony. It is situated near the hospital area and features a communal parking space.
Energiaklass
166.35 kWh/m²/yrD
Class D — 166.35 kWh/m²/yr
Asukoht
Via Stelvio, Sondrio, Sondrio
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
1,1 km17 minLennujaam
56 km2.5hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
34 km1.5hRaamatukogu
700 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
600 m9 minRestoran
600 m9 minPank
300 m4 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
900 m14 minHaigla
300 m4 minVeterinaaria
400 m7 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
17 km45 minKeskkond
Raudtee
0 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.